Patronat medialny | O nas | Kontakt

Polityka prywatności

Niniejsza polityka prywatności reguluje zasady przetwarzania danych osobowych oraz ochrony prywatności wszystkich osób korzystających z serwisu dostępnego za pośrednictwem strony internetowej www.monetary.pl

Administratorem serwisu www.monetary.pl jest Monetary Adam Skwarczyński ul.Długa 4, 42-603 Tarnowskie Góry NIP 6452343687, REGON 242815683

Witryna www.monetary.pl z wszystkimi jej podstronami korzysta z plików cookies. Pliki wykorzystywane są do zbierania informacji dotyczących statystyk oglądalności stron serwisu oraz odpowiedniego dostosowania jego formy zgodnego z preferencjami użytkowników.

Pliki cookies nie są w żaden sposób szkodliwe dla użytkownika, jego komputera oraz danych. W sytuacji, gdy użytkownik nie wyraża zgody na dostarczanie plików może zmienić ustawienia używanej przeglądarki internetowej tak aby pliki były blokowane.

Dodatkowo witryna zbiera takie dane jak adres e-mail użytkownika oraz adres IP. Wykorzystywany jest jako potwierdzenie danych użytkownika wystawiającego komentarz do artykułów zamieszczonych na stronach witryny – dostępny tylko dla administratora witryny.

Adres e-mail jest wykorzystywany również do tworzenia listy mailingowej, która służy do rozsyłania informacji związanych z treściami witryny, informacji handlowej oraz reklam w formie newsletteru tylko i wyłącznie dla użytkowników, którzy wyrazili chęć otrzymywania takich informacji poprzez jego subskrypcje.

Inne formularze – produkty finansowe

Dostępne za pośrednictwem Serwisu formularze, służące do wypełnienia danych osobowych użytkownika, które dotyczą usług, produktów i serwisów nie pochodzących od właściciela witryny www.monetary.pl nie podlegają niniejszej Polityce Prywatności. Ochrona danych osobowych oraz prywatności użytkowników w związku z korzystaniem z formularzy i usług, o których mowa w zdaniu pierwszym podlega zasadom określonym przez te podmioty.

Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chce korzystać z naszych treści i usług oraz w jakim stopni udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie wyrażasz zgody na pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu. Żadnych dane nie są przekazywane osobą trzecim.

Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu korzystaj z właściwych zakładek witryny lub prześlij e – mail pod adres biuro@monetary.pl lub listem poleconym na adres siedziby firmy

Kursy walut

WALUTA CENA ZMIANA (%)
EUR 4.2746 down - 0.05
USD 3.5651 up + 0.09
GBP 4.8369 up + 0.12
CHF 3.6807 down - 0.77

 

Notowania

INDEX TKOKURS ZMIANA (%)
WIG 64053.14 down - 0.20
WIG20 2464.76 down - 0.20
mWIG40 4908.73 down - 0.40
sWIG80 15098.07 down - 0.20
facebook